

Chronograph
Universal Geneve Compax Chronograph
€2.850,00
Seller: Ruben AVWatches
Sinds dat ik mijn eerste horloge kreeg heb ik een passie voor horloges.
Daarbij gaat mijn passie voor vintage horloges terug naar dezelfde periode.
Om mij heen zie ik de high end merken voor absurde bedragen boven dealprijs verkocht worden. En prachtige horloges zoals Ricoh’s, Seiko’s en andere gangbare merken verdwijnen regelmatig in de prullenbak.
Het liefste zou ik deze prachtige horloges bij nieuwe tevreden eigenaren onder brengen. Van jong tot oud, “het beste moment om een vintage horloge te dragen, is nu”. Om die reden heb vanuit mijn passie Affordable Vintage Watches opgericht. Kortgezegd www.avwatches.nl. Om gangbare, toffe en betaalbare horloges bij het publiek te krijgen.
Al onze horloges krijgen een service beurt door een professionele horlogemaker. Daarna gaan ze een week de watchwinder in als duurproef. Pas daarna zijn we zo zeker van onze zaak dat ze de verkoop in mogen.
We beiden 2 weken niet goed geld terug en 3 maanden garantie. Maar ook buiten deze periodes zullen we er alles aan doen om nieuwe eigenaren zo goed mogelijk te helpen.
Directly available
Unisex/Man
Watch only
Menu
Price: €2.850,00
Description
prachtige vintage chronograaf met een puntgave wijzerplaat van het beroemde merk Universal Geneve Compax.
uitgevoerd in zilverkleur en volledig strak, Ook al dateert het horloge uit 1946. De Zilverkleurige kast is van uitermate hoge kwaliteit en nergens afgesleten.
De seconde wijzer reset exact naar de 12 uur positie en de uur markeringen zijn prachtig art deco weergegeven. De prachtige doch subtiele wijzers geven het horloge een statig en klassiek uiterlijk.
De sub seconde wijzer glijdt vloeiend over de wijzerplaat heen en de sub minuten wijzer komt naadloos mee indien de chronograaf functie word geactiveerd.
Het horloge loopt als nieuw met 18000 bph.
Diameter kast ex kroon: 36.5 mm
lug to lug: 40 mm
Watch details
Watchmaker: Universal Genève
Watch category: Chronograph
Model: Compax
Period: 1940 – 1949
Referentie: Unknown
Basic details
Gender: Unisex/Man
Condition: Good
Availability: Directly available
Part of the sale: Watch only
Technical details
Movement: Manual winding
Diameter: 36.5
Case height: unknown
Complications: Chronograph
Optical details
Dial color: White
Watch crystal: Plexiglass
Case material: Steel
Bezel material: Steel
Seller: Ruben AVWatches
€2.850,00
Searching for watches on Smoothseconds means:
- Buying from passionate collectors and dealers
- Buying fitting accessories
- Comparing similar vintage watches
Share this vintage watch:
Related vintage watches
Good
1970 – 1979